Ukryj tekst
Pokaż tekst
Foto © Lyonheart K4 2012
Zapraszamy do Genewy w Szwajcarii, miasta międzynarodowych wystaw i organizacji
Reklama:Hotel Pax w Genewie
Hotel Crown Plaza w Genewie
Hotel Longemalle w Genewie
Hotel De La Vendee w Genewie
Hotel Bernina w Genewie
Hotel Edelweiss w Genewie
Copyright @ 2012-2018 by Tissot Media Group
Parkingi

Na czas salonu przygotowanych jest wiele specjalnych miejsc parkingowych. Prosimy stosować się do wskazań policji drogowej.

Pomiędzy terenami wystawowymi Palexpo, a parkingami tymczasowymi kursują specjalne autobusy wahadłowe.

Parking P48 - CHF 20 za pojazd za dzień (autobus wliczony), na parkingu można kupić bilet na salon.

Parking P49 - CHF 20 za pojazd za dzień (oddalony o 5 minut piechotą od wejścia na salon). Cena obejmuje też autobus wahadłowy na salon.

Parking P Zone internationale (strefa międzynarodowa) - tylko w weekendy CHF 20 za pojazd i dzień (autobus do salonu wliczony).

W graniczącej z Genewą Francji dla odwiedzających salon przeznaczony jest parking P Macumba otwarty codziennie. Opłata obejmuje transport w obie strony. Tu można też kupić bilety na salon w cenie 8 EUR za osobę powyżej 12 lat i 4 EUR za dziecko poniżej 12 lat. Karty kredytowe są akceptowane.

Parking dla niepełnosprawnych:
Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych są dostępne w podziemnym parkingu P 12 (parking płatny). Więcej informacji można uzyskać w Palexpo pod telefonem nr +41 22 761 11 11 (język francuski).

Autobusy:
Parking P47 jest zarezerwowany dla autokarów, busów i grup. Z autostrady zjeżdża się na Ferney i dalej według znaków. Opłata za dzień CHF 60.